APIE MUS

O kur toliau? Tai klausimas, kuris  jau beveik dešimtmetį lydi mūsų bendraminčių komandą besibaigiant kiekvienai suroganizuotai kelionei. Esame keliautojai, kurie niekuomet neieškojo lengvesnių ir jau pravaikščiotų takų,  o atvirkščiai – siekėme patys pažinti, pajusti, paragauti, išbandyti. Kelionės mums tapo ne tik aistra, bet ir gyvenimo būdu, kuris su kiekviena išvyka tik dar labiau traukė į save ir skatino mąstyti apie vis toliau esančius nepažintus kraštus.

Iš to gimė idėja susiburti į "Kur toliau" komandą ir su jumis pasidalinti mūsų patikrintomis kelionėmis bei pakviesti paragauti "kelionių su prieskoniais" kartu - praplėsti kelionių akiratį, išbandyti naujus potyrius ir galbūt net pakeisti keliavimo įpročius.

Mes visada ieškome naujų ir netikėtų vietų šalia turistinių objektų ir maršrutų. Kiekviena kelionė turi savo nustebinantį "prieskonį" - su mumis galite mėgautis, patirti ir išbandyti šiek tiek aštresnio ar spalvingesnio keliavimo.

Be to, mūsų kelionės – tai bičiulių kelionės:  tie prieskoniai, kurių pabersime kiekvienoje kelionėje yra skirti ne tik pažinti, bet ir susipažinti. Mes labai tikimės, kad į mūsų keliones susirinkę vieni kitiems nepažįstami, grįšite namo bičiuliais, vieni kitų jau klausdami “Kur toliau?”

Mums bus didžiausias komplimentas, jei baigiantis kelionei iš jūsų išgirsime "Tai kur toliau?"

Gerų kelionių!

 

 

APIE MUS SPAUDOJE

 

Lietuviškų tapatybių paieškos tolimojoje Čilėje: Ignoto Domeikos alternatyva

Atsidūrę už daugiau nei 13 tūkst. km nuo Lietuvos, Čilės sostinėje Santjage, apie lietuviškos tapatybės paieškas svarstome neatsitiktinai – čia prieš 130 metų mirė pasaulinio garso geologas, mineralogas ir etnologas Ignotas Domeika (1802–1889 m.).

Skaitykite daugiau...

 

NEPAŽINTA UGANDA - PASAKIŠKO GROŽIO IR SLEGIANČIO SKURDO ŠALIS

Ilgą laiką Uganda man asocijavosi su daugiau nei prieš dešimtmetį matytu britų vaidybiniu filmu „Paskutinis Škotijos karalius“, kuriame buvo pavaizduotas 1971 – 1979 metais šalį valdžiusio diktatoriaus Idi Amino laikotarpis. Per aštuonerius Idi Amino valdymo metus, etniniu pagrindu, Ugandoje buvo išžudytos dešimtys tūkstančių žmonių bei ištremta absoliuti dauguma šalyje savo verslus kūrusių indų, lėmusių Ugandos ekonomikos vystymąsi.

Skaitykite daugiau...

 

 

NEGYVENAMOJE SALOJE KVIEČIANTI NAKVOTI KELIONIŲ AGENTŪRA SUDOMINO IR GARSENYBES
2017 gegužės 9d.

Antradienio vakarą įvyko be kelionių negalinčių gyventi žmonių susitikimas. Kviestiniai svečiai į po Baltuoju tiltu įsikūrusį restobarą atvyko ne tik išgirsti istorijų iš įvairiausių kelionių. Vakaro metu buvo pristatyta kelionių agentūra „Kur toliau“.

Skaitykite daugiau...

 

 

LIETUVOS TURIZMO PADANGĖJE – NAUJA KELIONIŲ AGENTŪRA „SU PRIESKONIAIS“
2017 gegužės 9d.

Lietuvos turizmo pasaulio naujiena – antradienį visuomenei buvo pristatyta visiškai nauja kelionių agentūra „Kur toliau“, kurios šūkis yra „Kelionės su prieskoniais“. Ši kompanija siūlys ne poilsines atostogas Turkijos ar Egipto paplūdimiuose, tačiau kvies į nuotykių pilnus žygius po Maroką, Gruziją, Islandiją, Albaniją, Nepalą, Etiopiją, Filipinus bei kitas kiek neįprastas kryptis.

Skaitykite daugiau...

 

 

IŠSKIRTINIAME RENGINYJE DALYVAVUSIOS ĮŽYMYBĖS PASIDALIJO KELIONIŲ ISTORIJOMIS
2017 gegužės 9d.

Dalinamės įspūdžiais iš „Kur toliau” pristatomojo renginio, kuriame Simonas dalinosi kelionių įspūdžiais su vakaro svečiais.
Daugiau skaitykite čia...

 

 

KIEKVIENAS GALI BŪTI DIDELIS
2017 kovo 31d.

17-os Pakistano kalnuose? 55 apkeliautos valstybės? Ir dar daugiau!
Dalinamės straipsniu, kuriame „Kur toliau” gidas Simonas pasakoja apie savo įspūdžius ir kvapą gniaužiančius nuotykius!

Susipažinkime...

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau privatumo politikoje.

    Please leave this field empty.