Susipažinkite su kelionių vadovais

Simonas Teškevičius

Keliavimas yra ne tik neįkainojami įspūdžiai, tačiau ir pažinimas. Keliavimas kiekvieną ugdo kaip asmenybę, atveria naujas perspektyvas, plečia pasaulėvaizdį bei kuria bendrą pasaulio suvokimą. Kelionėse patirtuose nuotykiuose, potyriuose ir vis besikeičiančiose situacijose kiekvieną kartą save atrandame iš naujo ir dėl to tampame universalesni. Būtent šios priežastys mane skatina keliauti ir ieškoti unikalių maršrutų, leidžiančių kiek įmanoma labiau priartėti prie įvairių šalių, kultūrų bei vis dar žmogaus nepaliestos natūralios gamtos paminklų.

Margarita Ivasko

Kelionė man yra savotiška laisvės išraiška. Esu žmogus, negalintis išsėdėti vienoje vietoje. Manau, taip yra dėl to, jog kelionėje pasikeičia laiko tėkmė, išeinama iš kultūrinių ir socialinių rėmų, pasikeičia rutina ir dienotvarkė. Keliaujant atsiveria nauja suvokimo perspektyva bei gebėjimas matyti iš šalies. Taip pat kelionės mane moko kantrybės, nuolankumo, meilės.

Kelionėse pirmiausia visuomet ieškau gamtos. Kaip ten auga medžiai, kuo kvepia gėlės, kokios spalvos kalnai. Gamtos pažinimas ir patyrimas man suteikia daugiausia laimės. Tačiau taip pat dievinu ir viską ragauti! Maistas – mano aistra. Visuomet pasidomiu, kaip auginami vietiniai produktai ir kaip gaminami tradiciniai patiekalai.

Kelionėse ypatingai svarbu mano pačios ir keliautojų smalsumas, tolerancija, atsipalaidavimas. Taip pat svarbu kuo mažiau neigiamai paveikti aplinką ir paremti vietos bendruomenes, todėl gera kelionė man yra atsakingas keliavimas gamtinėse teritorijose, skatinantis aplinkos apsaugą ir prisidedantis prie vietinių žmonių gerovės. Ir geriau pėsčiomis!

Mykolas Vadišis

Esu Mykolas Vadišis – žurnalistas ir kelionių vadovas. Kelias tik dėl kelio man jau senokai prarado prasmę, todėl kelionėse nuolat ieškau vietos, kurią ilgainiui galėčiau paversti savo antrais ar trečiais namais. Kelionėje mėgstu prisijaukinti vietą taip, kad ji taptų mano komforto zona. Tikiu, kad tik tada ją visomis spalvomis galiu atskleisti savo naujiems bendrakeleiviams. Kaip žurnalistas nuolat ieškau naujų istorijų, domiuosi šalies tradicijomis, politika, ekonomika, socialinėmis problemomis. Kaip kelionių vadovas kiekvienoje šalyje stengiuosi atrasti tai, kas galėtų patikti visiems, kas unikalu ir dar nenutrypta masinio turizmo.

Man kelionėse labai svarbus balansas tarp aktyvaus laisvalaikio ir pasyvaus, balansas tarp žmonių, kvapų ir garsų gausos bei tylaus vandenyno, čirškiančių džiunglių ar bekraštės dykumos, balansas tarp komforto ir egzotiškų nuotykių, balansas tarp turistiškų „būtinų“ pamatyti vietų ir paprastų žmonių namų, kur verda tikras gyvenimas.

Ingrida Meškinytė

Sakoma, kad kelionė yra vienintelis dalykas, kurį pirkdami mes tampame turtingesniais! Keliauti – tai reiškia pažinti labiau save, plėsti pasaulėžiūrą bei tapti iš esmės kitokiu žmogumi, kuris neša laisvės pojūčio žinutę.
Iš kiekvienos kelionės stengiuosi pasiimti viską, ką tik duoda kiekviena diena. Vertinu visas akimirkas, net jeigu ir būna sunku, nes sunkumai augina mus kaip asmenybes.
Visada siekiu, kad drauge keliaujantys žmonės nestokotų geros nuotaikos ir šypsenos, o puiki kelionė man – kai keliaujantys žmonės sukuria nenutrūkstamą ryšį tarpusavyje.
Esu gamtininkė bei ornitologė, todėl kelionių prioritetas yra laukinės gamtos pažinimas.

Žygimantas Buržinskas

Kelionės yra ne tik aplinkinio pasaulio pažinimo džiaugsmas, bet ir savęs patikrinimas. Geriausia kelionė man – tai ieškojimai, pažinimas ir nuotykiai. Keliauti mėgstu dėl daugybės priežasčių – kartais ypač vertinga kelione gali tapti savojo krašto pažinimas, o kartais – naujų žinių susirinkimas kelionės metu. Kelionėse ypač svarbu gera kompanija, susikalbėjimas, vienas kito supratimas ir gera nuotaika. Net ir kelionėje iškilę įvairūs iššūkiai gali tapti vertinga patirtimi ir geru atsiminimu visam gyvenimui.

Ingrida Radėnė

Puiki kelionė man yra ta, kurioje yra gera kompanija, judesys, besikeičiantis kraštovaizdis, geras maistas, nuostabi gamta, truputis poilsio ir pramogų. Keliauju pirmiausia dėl teigiamų emocijų ir įspūdžių, kurių parsivežu namo ir dar ilgai jais gyvenu.
Studijuodama psichoterapiją sužinojau, kad mokymasis, augimas ir tobulėjimas vyksta ne mūsų kasdienėje rutinoje, kur viską darome autopilotu, o išėjus iš šios komforto zonos. Kiekvieną kartą keliaudama tai patiriu. Kelionėje patirti iššūkiai daro mane stipresne, lankstesne, atviresne. Grįžusi namo įgyju drąsos kasdienybėje padaryti kažką neįprasto, peržengti savo galimybių ribas.

Mintautas Grigas

Kelionėse yra svarbu palikti vietos netikėtumams, nesuplanuoti visko iki smulkmenų. Kiekvienos sėkmingos kelionės ingredientai yra paprasti: naujas maistas, netikėti pokalbiai su vietiniais ir žinoma geras ryšys tarp keliautojų. Turbūt labiausiai pasisekusi kelionė yra ta, po kurios keliautojai tampa kaip viena šeima.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau privatumo politikoje.

    Please leave this field empty.