Susipažinkite su kelionių vadovais

Simonas Teškevičius

Keliavimas yra ne tik neįkainojami įspūdžiai, tačiau ir pažinimas. Keliavimas kiekvieną ugdo kaip asmenybę, atveria naujas perspektyvas, plečia pasaulėvaizdį bei kuria bendrą pasaulio suvokimą. Kelionėse patirtuose nuotykiuose, potyriuose ir vis besikeičiančiose situacijose kiekvieną kartą save atrandame iš naujo ir dėl to tampame universalesni. Būtent šios priežastys mane skatina keliauti ir ieškoti unikalių maršrutų, leidžiančių kiek įmanoma labiau priartėti prie įvairių šalių, kultūrų bei vis dar žmogaus nepaliestos natūralios gamtos paminklų.

Marius Gružauskas

Laikau save specifiniu keliautoju, nes keliones dažniausiai patiriu per kalnų prizmę. Nesvarbu ar kopiu į +7000m. kalnus Centrinėje Azijoje, ar vertikaliomis sienomis Alpėse, o gal nepramintais takais Pietų Amerikos Anduose. Tokias keliones suprantu kaip nuolatinį tobulėjimą (net ir tada kai nesu išvykęs), savęs pažinimą skirtingose situacijose, draugų ir komandos ryšį. Kalnuose aš jaučiuosi savimi, kalnuose aš esu tikras. Tai vieta kur visi nusimeta kaukes, išvalo save iš vidaus ir prisimena tai kas svarbu.

Artūras Gružauskas

Sveiki! Mano vardas Artūras ir aš priklausomas nuo aktyvių kelionių.

Domiuosi alpinizmu ir esu aplankęs daug kalnų ir viršūnių, nuo Andų iki Pamyro, tačiau pasaulyje vis dar yra daug „paslėptų“ vietų, kur norėčiau nukeliauti.

Žygiai gali būti viena iš labiausiai išlaisvinančių ir smagiausių patirčių, kurias kada nors patyrėte. Tačiau, kartais tai nėra lengvas hobis. Žygiai gali būti varginantys, baisūs ir nemalonūs. Bet jei turite reikiamą įrangą, žinias ir pasitikėjimą savimi, galima nukeliauti ten kur jums atrodė neįmanoma!

Visada smagu dalintis patirtimi ir pasiekti kelionės tikslą kartu su komanda ir tai yra Nepakartojama Akimirka!

Sveiki atvykę į žygių pasaulį!

Goda Pavilanskaitė

Dinamika, nuolatinė kaita ir iššūkiai mano gyvenime būtini kaip oras. Patirti, pamatyti, pažinti – tai tas amžinas variklis, kuris neleidžia sustoti vienoje vietoje. Labai noriu, kad kiekvienas darbas, kurio imuosi gyvenime, būtų prasmingas ir atspindėtų tai, kuo tikiu. Man patinka pažinti pasaulį ir jo žmones, būti bendraminčių, smalsių ir visomis prasmėmis į judėjimą orientuotų žmonių tarpe. Keliavimas ir būtinybė prisitaikyti prie įvairiausių sąlygų leidžia į viską pažvelgti paprasčiau ir lanksčiau, dėl to labiausiai mėgstu keliauti po gamtą. Kalnus myliu dėl to, kad ten galima pavargti, išsikrauti gerąja prasme, dėl to, kad jie išgrynina mūsų charakterius bei savybes ir priverčia pajusti aplinką „čia ir dabar“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau privatumo politikoje.

    Please leave this field empty.